Kahe valge värava taga on sissepääs krundile, mis on täis imelist maaelu koos rohke rohelusega, kus on ka palju viljapuid, marjapõõsaid ja lilli. Väravate kõrval on kaunis kastanipuu, mis tervitab väravast sisenedes. Sellel majal on kaks eraldi sissepääsu, üks neist mõeldud külalistele.

Räimefileed kasta esmalt jahusse, siis lahtiklopitud munasegusse. Prae seejärel parajalt kuumal pannil õlis mõlemalt poolt kuldpruuniks. Raputa kaladele soola (siis ei pea aeraldi marinaadile soola lisama). Marinaadi jaoks pane kooritud ja viilutatud sibulad potti, lisa pipra, loorberileht ja suhkur. Kalla peale vesi ning kuumuta keemiseni. . Maitse marinaadi - vajadusel lisa veel suhkrut või soola. Lisa äädikas ning tõsta pott tulelt.

Keeda vesi, lisa sool ja suhkur.Nüüd jahuta vesi maha. Lao purki vaheldumisi kurgid, (kel soovi võib kurgid viilutada või lõigata neljaks) tilliõisikud ning küüslauk. Kui soovid võid lisada pipart. Küüslauku koorida pole vaja, aga võib küüned keskelt pooleks lõigata, siis imendub maitse paremini. Viimasena kalla kurkidele peale vesi.

Teie ees on pisike kahekordne maja, mis on ehitatud 1990-ndate aastate lõpus taaskasutatud materjalidega, puidust.

Enamik materjale pärit sajandivahetusest 1700/1800. Maja on ehitatud vanema ehitustehnoloogia järgi, vana aluskiviga, mis tähendab seda, et keegi ei oskaks arvatagi, et sellel majal pole pikka ajalugu. Majja sisse viivad vanad 18. sajandist pärit originaalvärviga kahekordsed uksed. Maja esimesel korrusel asuvad köök, elutuba ja vannituba. Köögi sisustus on ehitatud täispuidust, pilgu saab kindlasti kaunis Hergomi puupliit, mida pererahvas kasutab nii toiduvalmistamiseks kui ka kütmiseks. Köögis on ka uhke kamin, maalitud mustriga seinad ja uks rohelust täis aeda. Ülemisel korrusel asub avar, heledates toonides magamistuba.

Slider

 

.

Sisustus- ja disainiajakiri | www.scandinavianhome.ee

Sisustus- ja disainiajakiri.
Jälgi meid

Soovid meiega koostööd

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.

 

 

 

 
Jätka lugemist

 

 


Jätka lugemist


  • Milline on niiskuskindel valgusti? Kombineeri erinevat tüüpi valgusteid, miks?

  • Valamu ja kraanikauss: milliseid valida?

Jätka lugemist

Astu sisse vannituppa


Jätka lugemist

Astu sisse esikusse


Jätka lugemist

Interjöörid inspiratsiooniks


Jätka lugemist

Astus sisse kodukontorisse


Jätka lugemist

Armastad kokkamist?


  • Mida vajavad kõik toataimed?

  • Istutusjärgne lõikamine - Pärast istutamist tuleb võraoksi kärpida

  • Lillhernes - Sobiv külviaeg on umbes kuu enne õue istutamist

Jätka lugemist

Astu aeda

 

 


Jätka lugemist

 

 Jätka lugemist

Maailm lastele

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.