Plaaditud vannitoa lahendused - inspiratsiooniallikas

Keraamiliste plaatide saadavus poodides on väga kirju.

Leidub nii mustrilisi kui ühevärvilises erinevas toonis keraamilisi plaate, millega saab nii põrandaid kui seinu ilmekalt muuta. Enamjaolt näebki vannitubade ja wc-de kujundustes plaaditud põrandaid ja seinu, mis positiivsest küljest on kergesti hooldatavad ja niiskuskindlad.

Tavaliselt on meie vannitoad või wc-d väiksed ja ruumis puudub aken. Seetõttu tuleks leida plaadid, mis muudaksid väikest ruumi üldmuljet avaramas.

Nagu ka värvide puhul, kehtib ka keraamiliste plaatide puhul sama reegel, et heledad plaadid muudavad ruumi visuaalselt suuremaks ja tumedad plaadid muudavad visuaalselt väiksemaks. Ka erksavärvilised plaadid muudavad ruumi üldmulje väiksemaks. Jäta see kindlasti meelde, kui oled väiksesse vannituppa plaate valimas! Väiksemas vannitoas võid kasutada valget või helehalli plaati.

Värve saad tuua sisse aksessuaaride ja sisustuselementide näol. Näiteks valid ühtse komplektina seebialuse, hambaharja topsi ja sinna juurde samas värvitoonis vannitoa rätikud ja dušikardina, mis loovad ühtse terviku. Jälgi, et toon mille valid ruumi täiustama sobituks keraamiliste plaatide tooniga. Peale keraamilise plaadi tooni valiku, saab valida ka plaadi tekstuuri järgi. Leidub siledaid, läikivaid, matte ja karedaid plaate, mida võid omavahel julgelt kombineerida.
Fotod: svenskfast.se

 


 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist VANNITUBA|WC

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.