Vannitoa tarvikud põhjamaa interjööris, mis on endiselt moes

Millised vannitoa tarvikud valida põhjamaa interjööri?

Sellest, millised tarvikud ja aksessuaarid oma vannituppa täpselt valida, oleneb kindlasti suurel määral ka enda isiklikest eelistustest ja vajadustest.
Nagu ka elutuba, kööki või magamistuba sisustades, on ka vannitoas sisustusdetailidel täpselt sama suur osa, et muuta vannitoa interjöör täiuslikuks ja nauditavaks.

Iga detail, mida oma vannituppa valid ja planeerid, mõtle hoolikalt läbi. Jälgi, kas aksessuaar või detail sobib mööbli, seinte ja põranda värvitooniga. Samuti mõtle ette, kuhu sa antud toote paigutaksid. Sest ka vannitoas võiks igal esemel olla oma kindel koht, et hoida vannitoal tervikliku, elegantset välimust. Järgmised tooted on valitud toimetuse enda maitse järgi, mis sobiksid ideaalselt põhjamaa vannitoa interjööri.

Head sisustamist!

PERIGOT vannihari on köitva disainiga vannitoa tarvik, mis sobitub hästi põhjamaise interjööriga vannituppa.

RENTO pimsskivi. Kasutatakse erinevate nahapaksendite ja konnasilmade kõrvaldamiseks. Pimsskivi pehmendab ja silub nahapaksendeid ning eemaldab surnud naharakud. Kasutamine- nahapaksendile kanda veidi vett ja seepi ning hõõruda pimsskiviga, loputada veega ja kuivatada.

RENTO küünehari. Valmistatud bambusest ja naturaalsetest harjastest. Tarbeese, mida ei pea kohe kindlasti peitu panema, vaid võib julgelt eksponeerida.

Taani brändi Hübsch põhjamaiselt stiilne Square lauapeegel on väga mugav igapäevaste ilutoimingute tegemiseks. Samas on see ka väga ilus sisustuselement vannituppa.

Dekoratiivne kodulõhnastaja prantsuse brändilt ESTEBAN. Ideaalne dekoratiivelement vannituppa, millega kaasas meeldiv aroom. Kodulõhnastajaid leidub kaubanduses palju, tuleb vaid leida oma lemmik!

MEGASONEX hüdroksüapatiidil põhinev kreemjas valgendav hambapasta on meeldiv sinu hammastele ja samas ka on tal ka stiilne esindusliku välimusega toote ümbris, mida ei pea valamukapilt peitu panema.

 
Bambusest antibakteriaalne hambahari on nii stiilne kui ka kasulik sinu hammastele.

Ideaalselt sobib vannituba täiendama String riiul süsteem.

Stiilne must metallist nagi House Doctorilt.

Kuna vannituba on tavaliselt enamusel meist ilma akendeta, ei saa me eluslilli alati vannituppa tuua. Seetõttu on heaks varuvarjandiks kunstlilled. leia oma lemmik, mida kas üksikult või mitme oksana vaasi pista.

Nööriga seep. Saad panna nii rippu kui rätikule kuivama. Dušši all olles saad seebi rahulikult ümber randme panna, ilma et seep maha kukuks. Antud stiilseid seepe koos nööriga teeb ka Eesti bränd V.O.H.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist VANNITUBA|WC

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.