
Maitseka sisekujundusega, oskuslikult läbi planeeritud 58-ruudune korter, mis jätab endast avarama mulje kui võiks arvata

Helehalli värvigammaga hubane elutuba

Renntrapp vannitoas on vähene nähtus
Meie põhjamaise vannitoakultuuri juures, kus dušhiruumi põrand plaaditakse ja dušhialuse kasutamine pole eriti levinud, on renntrapp eriti heaks.
Renntrapp on kujult pikk ja kitsas ning teda saab paigutada nii seina äärde kui ruumi keskele. Seinaäärne paigutus on mugav ja loogiline, kuna siis ei jää trapp pea üldse jala alla. Samas huvitavaks lahenduseks on dušhikabiini põrandal näiteks ukse joonel läbilõikav renn. Nii on seina ääred kõik puhtad ja pole vaja ehitada ka liiga pikki ühesuunalisi kaldeid, et ka muudest ruumi osadest valguvat vett trapini suunata.
Samas pole dušhikabiini enda kallet sel juhul vaja väga suurt teha, sest puudub oht, et vesi kusagile laiali jookseks. Renntrappe projekteeritakse ka täiesti keset ruumi. Kindlasti tasuks aga kasutada ära seda omadust, et vesi üle renntrapi ei pääse ning teisel pool suurt veetarbimisala saaks planeerida kuivema tsooni.
Teine, ja vaata, et veel olulisem eelis on see, et renntrappi puhul saab põranda plaatida ükskõik kui suure plaadiga. Põranda kallet ei pea ehitama koonusena ümber trapi vaid sirge põrand on ühtlaselt kaldu trapi suunas, kas ühelt või mõlemalt poolt, aga tasapinnana igal juhul. Tavalise trapi puhul sai kasutada maksimaalselt 20 x 20 cm mõõdus põrandaplaate, suuremaid pidi juba lõikama, et nurgad püsti ei jääks või siis otsima dušhi alla sarnast, aga väiksemat plaati.
Head teemad lugemiseks
Enim loetud artiklid
"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"
Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist MAGAMISTUBA
Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.