Kui magamistoa jaoks pole eraldi ruumi

Kui sinu eluruumis pole ruumi eraldi magamistoaks, vaid pead elutuppa planeerima ka magamise või lausa köögi, siis kuidas paigutada ja kujundada nii, et ruum ei muutuks liialt asju täis ja sa tunneksid end julgelt ja enesekindlalt kui külalised sind külastavad? Pakume välja lahenduse, kus saaksid mõnusalt oma õhtud veeta, ikka oma voodis mitte diivanvoodis.

Diivanvoodi lahendus võiks võimalusel jääda siiski külaliste jaoks, kes korraks sinu juures peatuvad. Diivanvoodeid on küll saadaval väga erinevates lahendustes ja samuti hinna poolest, kuid kahjuks ükski neist ei korva voodit koos madratsiga, mis aitab su kehal öösel paremini lõõgastuda.

Nagu iga toa kujundamisel alusta toa värvide kujundamisest. Kõige lihtsam on jätta seinad valgeks, sest ruumi tuleb paigutada mitte ainult magamistoa esemed, vaid ka elutoa detailid, mis omavahel peavad looma ühtse terviku.

(27-ruudune korter) Antud interjööris on tehtud hästi organiseeritud ruumi eraldatus, nii elutoa, magamistoa kui köögi osas, samuti on ruumis eraldi koht söömiseks.

Ruum on mõtteliselt jaotatud lausa neljaks. Nii, et antud ruumis on neli tegevust- lesi diivanil, maga, söö või kokka. Elutoa osa eraldab teistest osadest suur vaip, diivani kui diivanilauaga. Kogu ruumi ühendavad nii liivakarva toon kui ka teised pruunikad toonid, mis valge taustaga ruumis üksteisega hästi sobituvad, moodustavad ühtse terviku.
Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: svenskfast.se

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist MAGAMISTUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.