Heledate, soojade hallide toonide kasutamine magamistoas loob õhulise, rahustava ja hubase ruumitundega kujunduse

Õrna hallika tooniga põhjamaine magamistuba, mis kombineeritud läbi tekstiili ja mööbli, kahvaturoosa, valge, erinevate pruunide ja hallide toonidega.

Magamistoa põrandat katab heledas toonis puitparkett, mis sobib hästi helehallide seintega. Magamistoa keskmeks suur voodi, mida täiustavad nii pruunid, valged kui kahvaturoosa voodipesu tekstiil. Tekstiili leidub veel ka voodi kohal oleva ripplambi lambivarjul, mis ülejäänud ruumi värvide ja materjaliga sobivalt kokku sobib. Samuti on magamistoa akende juures, maast laeni kaunid kardinad nii õhemad kui paksemad.
Voodi peatsi seinas musta värvi, kahele poole suunatav, House Doctor club seinavalgusti. Voodi mõlemal küljel öökappide asemel erinevad mööblidetailid. Ühel voodiküljel tumepruun, puidust viini tool, millel raamatud ja käekell. Voodi teisel küljel halli tooni, kõrgläikega väike abilaud, millel peal kaunid lilled vaasis. Samale küljele jääb ka peegel ja avatud korrektne, garderoobi kapp.

Voodi vastasseinas tumehall modernne kummut, kõrgetel jalgadel erinevate esemete hoiustamiseks, seinas mitmed fotod koos pildiraamidega. Ruumile annavad juurde väga palju ka mitmed rohelised taimed nii aknalaual, kui toolil.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: svenskfast.se

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist MAGAMISTUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.