Magamistuba, kus näha kuidas efektse mustriga tapeet, võib võluda koos oskuslikult valitud sisustusdetailidega

Kauni mustriga Rootsi disaintapeet mimou on ühendatud oskuslikult valgete seinapaneelide ja tekstiiliga, mille värvitoon tapeedimustriga ühtib.

Kaunis ja võluv mimou tapeet, on suutnud ruumi tuua skandinaavialiku lihtsust ja samas ka veidi luksusliku ilmet. Tekstiili värvitoon ühildub tapeedilt saadud värvitooniga, lisades ruumi hubast ja sooja ilmet. Hästi sobivad antud interjööriga efektsed kullavärvi seinanupud, kitsesarved ja lihtsad savipotid oma naturaalses toonis, koos roheliste taimedega.

Valgusti osas valitud IKEA kohtvalgustid voodipeatsi juurde, mille kupliosa saab liigutada vastavalt vajadusele. Toa keskosa valgustab isetehtud üldvalgusti, mis sujuvalt sobitub tapeedi mustriga. Magamistoa vasakule küljele jääb eraldi ruumina väike avatud, praktiline garderoob.

Magamistoa paremale küljel efektne, suur puidust antiikne riidekapp nii voodipesude kui esemete hoiustamiseks. Voodi jalutsi seinas sisseehitatud riiul, erinevate täiustavate skandinaavia stiilile iseloomulike loodusest inspireeritud aksessuaaridega. Voodi kõrval öökapi asemel mõlemal küljel minimalistliku disainga abilauad, millel leidub nii raamatud, poster, kui küünal.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist MAGAMISTUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.