Sooja tundega, hubane magamistuba

Iga ruumi kujunduses on olulised aksessuaarid, kuna nad täiustavad interjööri ja loovad terviku, kuid lihtsalt  aksessuaaride ostmisest aga üksi ei piisa, neid tuleb osata kokku sobitada kogu ülejäänud interjööriga.

Antud magamistoa interjööri seinu katab soe pruun värvitoon, mida on täiustatud erinevate soojade toonidega läbi linasest materjalist kardinate kui ka vooditekstiili. Voodile visatud lohakal ilmel vahvlimustiga päevatekk mõjub koduselt ja hubaselt. Toas leiduv üksik roheliste lehtedega oks, annab veidi särtsu pruunide toonide kõrvale. Soojale pruunile värvigammale on juurde lisatud kuldseid detaile. Kuldsed lambiga riiulid, samuti suur kuldne lamp kummutil. Lihtne spooniga kummut on osaliselt kaetud "kartulikoti riide" - jutega, andes kummutile efektse loodusliku ilmet.

Vürtsi lisatud magamistuppa läbi efektse laelambi. Hea teada! Antud toode on Ay Illuminate Z2 lamp, mis on tehtud bambusest raami ja musta võrguga. Ay Illuminate toodab oma valgusteid mitmes Aasia ja Aafrika riigis.

 

Brändi disainerid on saanud oma inspiratsiooni nii loodusest kui ka erinevatest kultuuridest, mis kajastuvad orgaaniliste kujundite ja looduslike (jäätmete) materjalide kasutamisest, koos kohalike käsitööalaste oskustega. Inspiratsiooni saamiseks töötab disainimeeskond koos kohalike käsitöömeistritega.

Magamistoa aknal kaunid kõrrelised, mis sobivad hästi nii sügis- kui talvisel perioodil magamistuba täiustama looduslikul ilmel. Samuti ei puudu antud magamistoast üks lihtne nagi, kuhu pererahvas saab koos riidepuuga riputada nii hommikumantli kui igapäevased riided.
Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist MAGAMISTUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.