Neile, kes armastavad ja jumaldavat valget interjööri

Valgusküllane, minimalistlik, valge interjööriga magamistuba, kus kontrastiks efektne  seinakapp, millele peale liimitud kauni mustriga Josef Frank värvikas tapeet.

Magamistoast leidub veel üksikuid värvilaike läbi aksessuaaride, raamatute ja ühe üksiku pruuni nahast tooliga (Direktoritool, IKEA, 1970ndad).

 

Toa keskmeks valgete voodipesudega kaheinimese voodi, mille peatsi kohal seinal, väike, valge riiul, erinevate musta raami postrite jaoks. Samuti on pisikest riiulit kasutatud kohtvalgusti kinnitamiseks.

Voodi mõlemale küljele on paigutatud öökapi asemel erinevad mööblidetailid. Vasakule voodi küljele paigutatud ikea aste/pink, paremale voodi küljele aga väike, musta metallraamiga abilaud. Abilaua kohal seinal vana plakat, aastast 1900, mille käekiri annab aimu korteris elavatest inimestest ja nende armastusest oma õpitava töö vastu.


Voodi vastasseinas samuti lihtne, valge riiul, millel peal nii raamatud, kui raamitud mälestusfoto ja pilt. Magamistoast avaneb vaade ka otse rõdule, kus saab leida ühe mõnusa hetke ka iseendale.

Elutoast vaade magamistuppa.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist MAGAMISTUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.