Efektse ruudumustris klaasseinaga köök

Antud köök on tehtud endise magamistoa osale, mis jagatud osalise klaasseinaga pooleks, et suuremat pinda otstarbekamalt ära kasutada. Siin köögis on maitsekalt kokku sobitatud kolm tooni ,valge, hall ja pruunika värvigammaga kivi.

 

Ruumi põhitooniks on valge (valgeks värvitud seinad). Köögi põrandat katavad paekivist keraamilised plaadid, mis ühilduvad köögimööbli töötasapinna ja pritsmeseinaga. Köögimööbel paigutatud ühte seina, kuhu tehtud efektne ruutudega klaassein, et köögi ees olevast toast (magamistoast), tuleks läbi akende piisavalt valgust ka kööki, et seal saaks toimetada ilma tuledeta ka päevasel ajal.

 

Köögimööbli töötasapinna kohale paigaldatud tööstuslikud lambid, mis annavad suurepärase valgustuse töötasapindadele ka õhtuti. Enne köögist väljumist jääb vasakule, valgele seinale lihtne puitnagi, kuhu asetatud rippuma mitmed söögitegemise nõud, potid, pannid ja köögirätikud. Selline riputusviis aitab siin köögis hästi valget seinaosa täiustada.  Köögimööbli vastasseina äärde paigutatud vana, poolik täipuidust laud koos kahe tooliga.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist KÖÖK JA SÖÖGITUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.