Laures- kvaliteetsed, keskkonnasõbralikud ja ohutumad puhastusvahendid Sinu kodu heaks

Puhas, koristatud kodu on iga kodu eesmärk, kuid kas me ka teame, milliste toodetega me oma kodu puhtaks teeme?

 

Iga aastaga eelistab üha rohkem inimesi looduslike, keskkonnasõbralike puhastustooteid, mis ei põhjustaks tundlikel inimestel erinevaid kahjulike mõjusid, nagu seda teevad paljud teised puhastustooted. Seetõttu on meil hea meel tutvustada Laures puhastusvahendeid, kes pakub uusimaid, kvaliteetseid, keskkonnasõbralikke ja ohutumaid puhastusvahendeid nii koduseks kui professionaalseks kasutamiseks.

 

Laures tootevalikust leiab valmislahendused peaaegu igale puhastus valdkonnale. Nende toodetes ei kasutata fosfaate, fosfanaate, akrülaate ega ühtegi EÜ tunnustatud allergeeni ning nende tooted on ka kergesti biolagunevad ega sisalda loomset päritolu komponente. Laures tooted sobivad ka allergikutele kuna need on nii lõhnatud kui värvitud ja vastavad ökomärgisele. Kuna enamus tooteid on kontsentraadina on igal tootel peal ka täpne tootejuhis, et toodete kasutamine toimuks võimalikult ohutult.

 

 

 

 

 

 

 

KASUTADES LAURES TOOTEID, HOIAD NII OMA TERVIST KUI KESKKONDA.

Milliseid Laures tooteid soovitate kodukasutajale?

Kodukasutajate hulgas saame esile tuua mitmed ostjate lemmikud. Kodukasutajale soovitame kindlasti igapäevasel koristamisel ECONOM toodet, mis on antistaatiline universaalne puhastusvahend. Antud toode sobib nii köögimööbli, ahjude, laudade kui ka seinte ja ka põrandate (laminaat, plaadid, linoleum) puhastamiseks. Eemaldab rasva- ja õlireostuse, markeri ja tahma jäljed. Ei sisalda lõhnaaineid ja värvaineid ning paneb pinnad särama ja omab easy to clean effect (puhta efekti).

Kindlasti soovitame niiskete ruumide koristamiseks RED toodet, mis on happeline puhastusvahend sanitaarruumide puhastamiseks. Antud toode eemaldab ebameeldivad lõhnad, kusekivi, rooste jäljed, rasva- ja  õlireostuse. Koostises sisalduvad pindaktiivsed ained taastuvatest toorainetest.

Käsitsi nõudepesuks on meil GRENNY toode, kontsentreeritud geel, mis on testitud sertifitseeritud laboris ja põhineb looduslikul rohelisel seebil. Antud toode puhastab nõud suurepäraselt rasvast ja toidujääkidest. Annab nõudele sära ja samas sisaldab ka käte nahka pehmendavaid komponente.

Nõudepesumasinale on meil olemas PERFECT Nõudepesumasina geel, mis sisaldab probiootilisi fermente ja puhastab suurepäraselt nõusid. Ei jäta nõudele ega nõudepesumasinasse, halli katet ja pesutsükli ebameeldivaid lõhnu. Hoiab nõudepesumasina puhtana ja pehmendab vett. Koostis sisalduvad pindaktiivsed ained taastuvatest toorainetest.

Kindlasti ka kodus vajalik ka GREEN toode, see on fermenditud roheline seep veekindlate pindade ja tekstiilide puhastamiseks. Toode sobib ka taimede hooldamiseks. Välja töötatud ainulaadse tehnoloogia järgi, mis säilitab kõik puuõli kõige väärtuslikumad komponendid. Aitab toime tulla ka seente ja bakterite biokilega ja samas ka toetab taimede kasvu.

SUMMER FRESH pesugeel on rohelise seebi baasil toode, mis on testitud Saksamaal sertifitseeritud laboris ja on uuendusliku koostisega. Selle tootega saab riideid pesta nii käsitsi kui ka pesumasinas. Ta eemaldab täiuslikult mustuse ja erinevat tüüpi plekid ning  sobib ka valge ja värvilise pesu jaoks. Pesumasinale koos pesugeeliga sobib pesuloputusvahend MELLOW GREIP. See toode pehmendab pesu, soodustab värvide uuenemist ja muudab pesu siledaks ja siidiseks. On antistaatilise toimega ja sobib igat tüüpi kangale. Annab kangastele immutusomadused (vetthülgav toime) ja ka soodustab pesu kiiret kuivamist. Ebameeldivate lõhnade eemaldamiseks soovitame toodet ODOUROUT, mis eemaldab ka kerge mustuse ja sisaldab probiootilisi fermente. Aitab toime tulla nii seente kui ka bakterite biokilega ja on sealjuures veel antistaatilise toimega. Klaas- ja peegelpindade puhastusvahend meil on GLASS CLEANER, mis puhastab hästi klaaspindu, põhineb alkoholil ega jäta klaasipindadele triipe.

"Meil on tõesti suur valik tooteid ja kindlasti iga inimene leiab endale omale, mis hakkab meeldima. Meie valikus on tooteid nii kontsetraatis kui ka kasutamiseks valmis, et igal kodukasutajal oleks lihtne ja tõhus koristada. Me laiendame oma tooteid pidevald ja lähiajal on meil tulemas ka lastele mõeldud tooted" sõnab Laures toodete esindaja.

Laures tegevustega saad kursis olla nii nende veebilehel  laures.ee kui  FB kontol- Laures ja IG kontol @lauresestonia

Tekst | kujundus: laures.ee, Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: laures.ee

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist KÖÖK JA SÖÖGITUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.