Mitte tavaline lauavalgusti, rohkem disaini

Pole just harv, kui märkame kodudes omanäolisi valgusteid. Kas ja milline lauavalgusti võiks kodukontoris olla pilgupüüdja?

Iga valgusti valimisel ka disainvalgusti valimisel on oluline jälgida lisaks ilule kindlasti ka valguse tugevust, et hiljem kodukontorisse valitud valgustus silmadele liigselt kurja ei teeks.

Vaata oma kodukontor üle ja jälgi ka seda kas ruumi paistab ka looduslik valgus. Kindlasti võiks laud asetseda võimalusel aknalaua juures, et enamuse päevast saaks läbi ajada loodusliku valgusega, sest loomulik valgus on teie silmadele palju parem.

Suunatavad laualambid on ideaalsed, kuna saate ise reguleerida nende kõrgust ja nurka vastavalt oma soovile.

Pehmema valgusega lauavalgustid aitavad ruumi valgust hajutada ja ei tee silmadele liigselt liiga.

IKEA laualamp FORSA on klassikalises stiilis, terasest laualamp, mille lambijalga ja kuplit saab reguleerida. Lamp sobib ideaalselt kodukontori lauale.

IKEA Barometer laualamp on ideaalne kodukontorisse, kuna lambijalga ja kuplit saab vastavalt vajadusele reguleerida ja suunata.

Antud kodukontoris DCW Editions BS3 laualamp, mis disainitud Bernard Schottlanderi poolt aastal 1951. Kauni disainiga lamp on siiani nii kunstnike kui disainerite lemmik. Antud lamp sobib ideaalselt kodukontorisse, töölaua kohale, kuna on kergelt suunatav.

IKEA YPPERLIG LED laualamp sobib samuti ideaalselt kodukontorisse oma ülesannet täitma. Lambijalga ja -kuplit saab reguleerida, mistõttu saad valguse suunata just sinna, kuhu vaja. Samuti saab valgust hämardada.

Formakami JH18 from & tradition on laualamp, mis on selgelt inspireeritud traditsioonilisest Aasiast. Formakami tootes on edukalt ühendatud nii vana kui uus. Lamp on stiilne ja lihtne ning riispaberi kasutamine annab sellele sooja ja meeldiva valguse. Formakami laualambi saab paigutada ükskõik kuhu oma kodus, ainus piir on teie kujutlusvõime. Antud lamp sobib kodukontorisse, kus ei vajata tugevat valgust.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: svenskfast.se

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist KODUKONTOR

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.