Esik on kodu visiitkaart- kaks ilusat põhjamaist esikut Boråstapeter, Nocturne tapeediga

Esimene ruum korterisse või elamusse sisenemisel on esik.

Esikus võetakse ära üleriided ja jalatsid. Kui tahame, et meie kodu visiitkaart oleks ilus ja korras, tuleb planeerida nutikalt, et igal asjal oleks oma koht ning silma torkaksid detailid, millele soovime ise tähelepanu juhtida. Paraku on tihti tegu kõige väiksema ja pimedama ruumiga kodus, mille lahendamine avaralt ja praktiliselt võib kodusisustajale tekitada raskusi.

ESIK1
Antud fotodel maitsekas, lihtsa sisekujundusega põhjamaa esik, mille seintele valitud osaliselt kaunis Rootsi brändi Boråstapeter, Nocturne tapeet. Tapeet kombineeritud valgete seinte, heleda puitpõranda ja heleda mööbliga.
Peegli osas valitud esikusse ümmargune peegel, mis pandud esiku kummutile toetuma vastu seina. Lisaks lisatud peegli kõrvale ka väike marmordisainiga lamp ja hall vaas koos eukalüpti okstega.

ESIK2
Antud fotodel maitsekas, lihtsa sisekujundusega põhjamaa esik, mille seintele valitud kaunis Rootsi brändi Boråstapeter, Nocturne tapeet. Tapeet kombineeritud valgete põrandaliistude, valgete uste, heleda puitpõranda ja heledate puidust sisustusdetailidega. Esikusse valitud taas peegli osas ümmargune musta raamiga peegel.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist ESIK

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.