Kas türkiissinine toon sobib elutoa interjööri?

Türkiissinist värvi saab kasutada põhimõtteliselt igas interjööris – eeldusel, et see seal elavatele inimestele meeldib. Tegelikult pole ka interjööri suurusele piiranguid, kus seda tooni kasutada soovitakse.


Türkiissinist võib iseloomustada ka kui väga elegantset värvi . Tänu sellele saab seda kasutada erinevatele stiilidele viitavates disainides. See on fantastiline täiendus Skandinaavia interjööri, kuid sobib suurepäraselt ka inglise ja prantsuse maalähedastes stiilides. Ainus asi, mida meeles pidada, on selle oskuslik kasutamine - see sõltub peamiselt värvi intensiivsusest.


Kuigi türkiis on väga ebatavaline värv, pole selle sobitamine teiste toonidega probleem. Kuid seda tuleb teha ettevaatlikult, et mitte üle pingutada. Kui viimane juhtub, on tulemuseks stiilse interjööri asemel stiilne kaos, mis puhkamiseks ja lõõgastumiseks head ei tõota. Türkiissinine sobib ideaalselt neutraalsete varjunditega. Tavaliselt kombineeritakse seda: valge, beeži, koorekarva, pastelse roosa ja helehalli tooniga.


Selle korteri elutoa seinte värvivalik on tõeliselt julge, türkiissinise tooniga, mis kombineeritud heleda puitpõranda ja valgete, kõrgete, põrandaliistudega. Lisaks leiab mitmeid hästi sobituvaid värvilaike läbi tekstiili, mööbli ja sisustusdetailide.


Türkiissinise ja puidu kombinatsioon näeb eriti huvitav välja diivanilaudade ja toolide puhul, mis koos heleda pehmemööbliga elutuppa on paigutatud. Kas teadsid, et türkiissinine värvitoon võib olla ka ideaalne värv pilkupüüdvate detailide jaoks, milleks siin ruumis on kindlasti erinevad kunstilise lähenemisega postrid.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.