Hall värv elutoas - Inspiratsiooniks neile, kes armastavad halli värvitooni mitte ainult tekstiilil või diivanil vaid ka seinal

Millised toonid sobivad halli värviga?

Inspiratsiooniks neile, kes armastavad halli värvitooni mitte ainult tekstiilil või diivanil vaid ka seinal. Hall värvitoon on elegantne kuid samas ka neutraalne toon, mis annab ruumile sügavust ja iseloomu.
Millised toonid võiks tuua halli interjööriga elutuppa? Hästi sobivad pruun (pruuni erinevad alatoonid), valge, must, kollane, roheline, sinine ja erinevad hallid toonid.

Millised mööblidetailid sobivad halli interjööriga elutuppa?

Nahkdiivanid või kunstnahast diivanid on kui halli interjööri loodud. Ja loomulikud ka halli tekstiiliga diivanid. Diivanid võiks valida kõrgete jalgadega, et jääks õhulisem mulje. Samuti sobib antud interjööri hästi retro 50-ndatest või 60-ndatest kauni disainiga põhjamaine mööbel. Metallraamiga või MDF-plaadiga diivanilauad.  Dekoratiivelementidest- musta raamiga pildiraamid. Halli ja valge tooniga vaibad. Erinevad punutud detailid. Näiteks punutud meriheinast korvid lopsate lillede jaoks, mis kauniks detailiks põrandal. Erinevad proksikarva detailid (kausid, lillevaasid).

Selle elutoa interjöör on tõeliselt kutsuv - siinsed mahedad ja soojad maalähedased toonid, huvitavad tekstuurid ja uue ning rustikaalse mekiga vana miksimine loovad rahuliku, ent karakteriga atmosfääri.

Elutoa seinu katab värvitud hallikas toon, mille juurde lisatud oskuslikult nii mööblidetaile kui tekstiili, mis omavahel loovad hubase terviku.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist ELUTUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.