KidsDecor - ​fantaasiarikas skandinaavia stiilis lastetuba!

KidsDecor on veebipood, mis on inspireeritud lihtsast ja minimalistlikust skandinaavia stiilist.

Veebipoes on esindatud unikaalseid brände üle maailma nagu Minois Paris, Little Dutch, Mr Maria, Ono Design, Play and Go, BabyMoreGoods, Garbo and Friends, Raaliving, TheMilkCollective, Tresxics, ToiMeme, ALittleLovelyCompany, Bandide, Ilka by Vanessa, CarlijnQ, Baghera, Petit Puk, Huusje ja Fabelab.

Samuti leiab mitmeid armastatuid eesti disainereid nagu Monotint Design, Bebe Organic, AnnaLutter, SleepyFox, miDeer, VäikeNee ja Prostoconcept. Brändide valikul lähtume toodete kvaliteedist, disainist ja keskkonnasõbralikkusest.

Tootevalikust leiab erinevaid sisustuselemente ja aksessuaare: öölampe, patju, voodipesusid, dekoratsioone, mänguasjakotte, vanikuid, postreid, mänguasju, mänguautosid, seljakotte ja palju muud põnevat. Lisaks pakub Kids Decor nahahooldusvahendeid ja kergkärusid Babyzen YOYO+ beebidele ja väikelastele.

Teie e-poes leiab väga armsa disainiga laste autosid, mis vanuses lastele need mõeldud on? Kas need on sobilikud ka õues mängimiseks?

Autod on sobilikud alates 3 eluaastast kuni 6 eluaastani. Autod on valmistatud metallist, rehvid aga kvaliteetsest ja vastupidavast kummist, seetõttu sobivad need autod ka suurepäraselt õues sõitmiseks. Lisaks on need autod disainilt suurepäraseks sisustuselemendiks lapsetuppa.

 
Play&GO mänguasjakottid

Ilmselt kõik lapsevanemad teavad seda tunnet – mänguasjad voodi all, põrandal ja isegi koerapesas... aga endiselt ei leia lapsed oma lemmik Lego klotse ega mudelautosid üles.  See mänguasjakott on aga vahva ja efektiivne lahendus mänguasjade hoiustamiseks ja kiireks koristamiseks, ning lisaks sellele saab ka selle peal mängida. Kaks ühes mänguasjakoti lahti võttes, muutub see vahvaks mängumatiks. Mänguasjakott sobib kaasa ka erinevatele väljasõitudele - randa, parki, puhkusele või vanavanemate juurde minnes. Play&Go mänguasjakott on 140cm läbimõõduga ja valmistatud vastupidavast puuvillasest materjalist. Valikust leidub erinevaid mustreid ja värvitoone millest igaüks leiab oma lemmiku. Panda, helesinise ja roosa mänguasjakotid.
 
Veebipoe kõige menukamas tooteks ongi osutunud just Play&Go mänguasjakotid, kuid ka erinevad öölambid lastele ja loomulikult lightbox, mis on skandinaavia stiilis kodudes väga populaarne sisustuselement.  Valguskast ehk Lightbox Kes veel ei tea, siis Lightbox on äärmiselt populaarne toode skandinaavia stiilis tubade sisustamisel. Tegemist on mitte ainult dekoratiivse tootega vaid seda on ka väga lõbus kasutada. Toode on mitmekülgne – võib kasutada nii valgustina kui ka dekoratsioonina elutoa kui ka lastetoa riiulil või seinal. Lisaks võib lightboxi kasutada erinevatel üritustel nagu sünnipäevad, pulmad, katsikud, aiapeod või lihtsalt pildistamisel personaalsete sõnumite kirjutamiseks. Lightboxiga on kaasas 85 tähte ja sümbolit, millega saab oma personaalse tsitaadi kirjutada, libistades tähed lihtsalt lighboxile ja seda nii tihti kui ise soovite. Lisaks on eraldi  saadaval erinevaid tähtede ja numbrite komplekte, millega saad lisada juurde olemasolevale lightboxile unikaalsust ja värvi. Lightbox töötab nii patareide kui ka selleks mõeldud adapteriga.
Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Tootefotod:kidsdecor.ee

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist LASTENURK|LASTETUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.