Maitsekalt sisustatud väike lastetuba, väikelapsele

Väike, erinevate soppidega, maitsekalt sisustatud lastetuba, kus lapseliku maagiat lisavad erinevad pehmed mänguasjad.

 

Lastetoa põhitooniks on valitud tumehall värvitoon,  mis haakub hästi valgeks värvitud puitpõranda ja valgete, kõrgete põrandaliistudega. Antud värvigammade juurde kombineeritud hele, naturaalses toonis puitmööbel, mis kõik paigutatud ruumis läbimõeldult, et väikelapsel oleks oma toas mõnus toimetada, võttes asju ja pannes asju oma käe kõrgusel.

 

Tuppa sisenedes paigutatud IKEA seinakapp IVAR paremale seina külge. Kapi pealset täiustavad nii pehmed lelud kui puitlelud ja üksik raamat.

Toa keskmeks pisike, rombimustriga, pruuni ja musta värvigammaga, karvane vaip, mille kõrvale seina äärde paigutatud halli ja naturaalse puidutooniga, väikelaste laud koos kahe tooliga. Nende kõrval lisab maagiat  JaBaDaBaDo kiikhobune- ükssarvik, mille teemat jätkatud ka seinal, kuhu kinnitatud peale avatud puitriiulit, pehme, šampanjavärvi, ükssarviku pea, kellel kuldne spiraalne sarv. Ruumi keskel laest rippumas, bambusest laelamp, mis ühildub hästi, toas leiduvate, erinevate puidust, mööblidetailidega.

 

Akna lähedale, seina juurde, paigutatud puitvoodi, mida ilmestavad vahvlimustris päevatekid, pehmed mängulelud ja boho ilmega dekoratiivpadjad, mis loovad koos baldahhiiniga hubase õhkkonna. Voodi kohal peatsis on seinale paigaldatud ka lihtne, messingist jalaga kohtvalgusti. Voodi kõrval seinal, armas väike, raamitud pilt, seina täiustamiseks.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.