Meile meeldib Mission Coffee Worksis asju lihtsana hoida; hankida suurepäraseid ube, röstida neid hästi ja saata kodudesse.

Meie teekond algas 2012. aastal tänaval kaubikust espressode ja kohvi müümisega, enne veel, kui kohvikunst oli laialdaselt tuntust kogunud. Täna on meie kaubik endiselt täielikult töövalmis ja oleme avanud lisaks mitu kohvikut Londonis. Kõigi nende aastatepikkuse kogemuste juures, vajame endiselt teie abi. Mõne jaoks, kellel on kohvi tööstuse alane vaade olemas, teab ilmselt täpselt milline näeb välja meie igapäeva töö. Väljaõppe, personali säilitamise, toodete kvaliteedi, tellimuste ja arvete esitamise juures profesionaalsena püsimine on aga karm reaalsus.


Ka meie teame seda tunnet!


Sel põhjusel oleme otsustanud keskenduda enda juurtele ja see on meie kohvi röstimine - sest sealt algas meie jaoks kõik. Kui läbi närida, mis on kõige tõhusam, toetavam ja ligipääsetavam tarnija, muudame meie kohvikute juhtide ja ka kõigi teiste klientide elu palju lihtsamaks. Jah, oad on kõige alus (ja on väga tähtis, et need on just nii kvaliteetsed, kui te võite oodata hämmastavast Speciality kohvist), kuid ka kõigel muul selle ümber on suur mõju. Kiire ja usaldusväärne teenus, tõhus suhtlus, tipptasemel kohvimasinad, interaktiivsed koolitusprogrammid ja lõbus õhkkond - see on see, millele me kõige rohkem rõhku paneme!

Me oleme välja töötanud viisi, olemaks kõige ligipääsetavam ja toetavam tarnija igas võtmes, meie eesmärk on teha kliendi elu imelihtsaks.


Meile meeldib Mission Coffee Worksis asju lihtsana hoida; hankida suurepäraseid ube, röstida neid hästi ja saata kodudesse. Oleme kohvi tarnija hulgimüügiklientidele Inglismaal ja üle Euroopa, kuid meie jaoks on see midagi enamat kui äri. Esialgsest ideest kuni kaubiku avamiseni ja kaugemalegi soovime pakkuda suunavat kätt, mis teeb just teie äri edukaks, teie personali teadmised rikkalikuks ning kohvi imemaistvaks!

MEIE KOHVID

Bells on meie klassikaline espressosegu, mis on välja kujunenud tõeliseks rahva lemmikuks. Järjekindel ja maitsev läbi kõigi valmistamisviiside.

Maitsenoodid: mandariin, mandel ja sarapuupähkel koos piimašokolaadi viimistlusega.

Kui etikett seda ei reedaks, ei saaks arugi, et tegemist on kofeiinivaba kohviga! Magus, samas hästi tasakaalustatud. Töötab suurepäraselt nii piimaga kui ilma.

Meie Peruu kohvist leiate magusa apelsini happesuse, kollase ploomi ja karamelli magususe.

 

Meie hooajaliselt vahetuv esprosso Pivot on toodetud katsetusi silmas pidades. Puuviljane ja alati põnev Pivot on ühepäritolumaa espresso.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: missioncoffeeworks.ee

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist KOKKAMINE PÕHJAMAAL

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.