Maitsete Majakas - Soolakaramellikastmed

Maitsete Majakas sai alguse 2019. aasta kevadel, kui nägime, et paljudel tuttavatel oli meiega sarnane probleem, ehk meil oli soov lisada põnevust ja vaheldust pannkoogi hommikutele.

Kas Maitsete Majakal on oma lugu?

Maitsete Majakas sai alguse 2019. aasta aprillis, mil kaks majakavahti Jaan Martin ja Riko asusid trotsima tuuli ja torme, et tuua magusasõpradeni lisaaineteta ning käsitööna valminud soolakaramelli kastmeid. Klassikaline ning taimne karamellikaste sobivad mõlemad ideaalselt nii pühapäevahommikuste pannkookide kõrvale, trennijärgsesse smuutikaussi kui ka lihtsalt otse purgist söömiseks.

Laiast maailmast kogutud maitseelamused on kahel endisel kokakooli kursusekaaslasel jõudnud kodumaise tooraine abiga sobivasse vormi ning loodussõbralikku pakendisse, et rõõmustada võimalikult paljusid magusasõpru. Positiivne ja soe vastuvõtt on andnud majakavahtidele indu tootmismahte järk-järgult suurendada ning aeg-ajalt tulla turule ka mõne uue maitsekatsetusega nagu peekoni- või tüümianimaitseline karamellikaste.

Kuidas sündisid Maitsete Majaka tooted?

Maitsete Majaka tooted sündisid soovist tuua vaheldust pühapäevahommikuste pannkookide juurde, sest klassikaliste valikute moosi ja mee kõrvale oli soov midagi põnevamat pakkuda nii külla tulnud sõpradele kui tuttavatele. Nii said alguse meie klassikaline kaste ja taimne kaste ning sealt edasi oleme katsetanud erinevaid maitse kombinatsioone, et pidevalt üllatada magusasõpru.

Kust saab teie tooteid osta?

Meie tooteid leiab Ülemiste, Haabersti, Sõpruse, Viimsi, Nautica, Laagri ja Põhja Rimist Talu Toidab lettidelt. Lisaks leiab meie tooteid ka Kavalast Rebasest Balti Jaama Turult ja Saarte Sahvrist Kuressaarest.  Võimalus on tellida ka läbi interneti e-poe fresh.ee lehelt või kirjutades otse meile.

Milliste komponentidega soovitate oma toodet kindlasti koos proovida?

Soolakaramellikaste sobib ideaalselt pannkookidega, jäätisega, marjade ja puuviljadega ning lisaks tüümiani kastmega sobivad väga hästi ka erinevad juustud. Kastmete kasutamiseks postitame pidevalt ka erinevaid põnevaid ja lihtsaid retsepte sotsiaalmeedias, mida saavad kõik järgi proovida.

Maitsete Majaka tooteid saab osta siit

Maitsete Majakas klassikaline soolakaramellikaste

Soolakaramellikaste on valminud puhtast toorainest ilma säilitus ja lisaaineteta. Maguskaste sobib lisandiks Sulle sobivale maiusroale. Klassikaline kaste on mõnusalt kreemine ja suus sulav.

Siit saab toodet tellida

 

Maitsete Majakas laktoosivaba soolakaramellikaste

Laktoosivaba soolakaramellikaste on valminud puhtast toorainest ilma säilitus ja lisaaineteta maguskastmed lisandiks Sulle sobivale maiusroale. Laktoosivaba kaste on sarnaselt klassikalisele soolakaramellikastmele mõnusalt kreemine ja suus sulav.

Siit saab toodet tellida

Maitsete Majakas tüümiani soolakaramellikaste

Soolakaramellikaste on valminud puhtast toorainest ilma säilitus- ja lisaaineteta. Maguskaste sobib lisandiks Sulle sobivale maiusroale. Tüümiani kaste on siidiselt kreemine ja maitsva tüümiani mekiga.

Siit saab toodet tellida

Tekst:ScandinavianHome Maitsete Majakas
Fotod: Maitsete Majakas

 
 
Image
 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.