Korter, millel ruutmeetreid kõigest 31, teeb silmad ette oma suurepäraste praktiliste lahendustega.

Sellel korteril on ruutmeetreid tõesti vaid 31, kuid sealjuures on ruumi kujundusel lahendatud kõik nii osavalt, et üldmulje saavutatust on lihtsalt täiuslik.

 

Kogu korteri põhitooniks valge, et väikest korteri ilmet näiliselt suurendada ja avardada. Korteri põrandat katab hele kalasaba mustris parkett. Seda aitavad teha ka kaks suurt avarat akent, mis valgustavad kogu korteri kolme tsooni loodusliku valgusega.

 

Korterisse sisenedes näeb koheselt seda, et ühtegi pinda pole tarbetult raisatud. Esikuosas, langeb laest alla kett, koos toruga, mille külge saab riidepuuga ülarõivaid paigutada. Samuti on nagi kõrval seinale kinnitatud jalatsikapp, millel kaunis valge vaas sügisokstega.


Väikses esikuosas olles olete aga koheselt juba ka avatud planeeringuga köök-elutoas, mis on sisustatud nii, et elutoa ja köögiosa oleks kaks täiesti erinevat tsooni. Elutoa osas hubane istumisnurk, koos heleda diivani (millel sügistoonides dekoratiivpadjad ja õhuke pleed) ja väikse puidust diivanilauaga. Samuti ei puudu elutoa osast teler, mis kinnitatud, kööki ja magamistoa osa eraldavale kipsist seinale, kuhu lisaks telerile paigutatud ka mõned raamitud postrid, mis sulanduvad ühte ülejäänud sisustusega.

 

Magamistsoon jääb kipsseinaga eraldatava köögi taha. Magamisosas on lastud teha eritellimusel praktiline voodiraam koos panipaikadega, kus saab hoida ülejäänud voodipesusid.

Köögiosas L- kujuline, tumerohelise tooniga köögimööbel (Taras Hallgren & Sonist), mille ühes seinas on köögimööbel koos köögitehnikaga ja teises seinas on ainult alumised köögikapid. Töötasapind ja pritsmesein marmorist. Töötasapinnal kraanikausi ääres efektsed lauanõud koos vaasiga, milles taimed, täiustavad kaunilt köögi töötasapinda sel hetkel kui seal parasjagu ei kokata. Samuti on suurepärased köögi töötasapinna täiustajad maitserohelised ja puidust lõikelauad. Köögikappide kõrvale seina äärde paigutatud ümmargune, pruuni tooni söögilaud koos heledate toolidega , millel peal sügisesed oksad vaasis koos kohvikannu ja muude lauanõudega, täiustavad hetkel lauda.

Köögist vasakule jääb suur mahukas sisseehitatud garderoob, kapp, kus saab hoiustada oma erineva hooaja rõivaid kui jalatseid. Otse edasi aga jääb pruunika alatooniga vannituba, mis ühildub suurepäraselt kogu ülejäänud interjööriga.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.