Stiilipuhas, originaaldetailidega korter

Stiilne ja funktsionaalne elegants domineerivad selles valgusküllases, hea maitsega korteris.

 

Korteri renoveerimise käigus säilitatud majaga samast aastast originaaldetailid (originaalpõrand, originaalaknad, kamin, kokkuklapitavad uksed), mis ühendatud 50-60-ndatest pärit retro mööbliga. Kogu korteri põrandat katab tamme kalasabaparkett ja kõikidel akendel on marmorist aknalauad. Interjööri seinad värvitud rohelise alatooniga, helehalli värvi.


Elutuba on siinse kodu süda, mis asub korteri keskel ja paelub kauni kamina, 50-60-ndatest pärit retro mööbli ja sisutusega. Elutoa ja söögitoa / magamistoa vahel lisavad ilu tammepuust väga elegantsed originaalsed kokkuklapitavad uksed.


Kaunite tammepuidust kokkuklapitavate uste taga asub suur ruum, mis on mõtteliselt jagatud kaheks tsooniks. Toa akna alla on paigutatud söögilaud koos toolidega, mis täidab söögitoa osa, toa teisele poolele jääb magamisosa, mida eraldab söögitoa osast toa keskele tõmmatav kardin. Kardinasiin laes on originaalne ja olnud kasutusel juba 60 aastat, mil siinide kasutamine laes polnud veel väga tavaline.  Kogu köögiosa samuti 50-60-ndatest pärit retro mööbli ja sisutusega.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.