28,5- ruudune, iseloomuga, stuudiokorter

Ideaalselt planeeritud, kaunite sisustusdetailidega, võluv stuudiokorter.


Antud hubases, ühe toa ja köögiga, läbimõeldud sisustusdetailidega stuudiokorteris on olemas kõik eluks vajalik.  Korteri siseviimistluses põhitooniks valge, mida kombineeritud kaunite roheliste taimede ja loodusest näpatud toonidega (erinevad pruunid toonid) läbi tekstiili. Kõrged laed, suured avarad aknad, malmist radiaatorid ja kaunis originaalne puitpõrand annavad korterile iseloomu ja vihjeid kortermaja vanusest.


Elutuba jagatud kaheks erinevaks tsooniks, kus on nii magamisosa kui istumisosa puhkehetkedeks. Värvigammade puhul on antud ruumis hajutatult mitmed looduslikud naturaalsed toonid, mis tulevad valgel taustal hästi esile. Valitseb harmooniline kooslus. Korteri sisustusdetailide hulgast leidub nii taaskasutatud mööblit kui tänapäevast, erinevate põhjamaade sisustusbrändide toodangut.

 

Magamistsooni jäävad voodi, üksik tool ja vitriinkapp. Seina vastu, nurka paigutatud, 140cm laiusega voodi, millel hele voodipesu tekstiil lohakal ilmel koos üksikute  värvikamate dekoratiivpatjade ja päevapleediga. Voodi kõrval naturaalses toonis puidust taburet, millel lemmik raamatud, üksik oks vaasis ja hõbedane laualamp (Flowerpot VP3 laualamp). Nii voodi peatses kui voodi küljel seinal kaks raamitud abstraktse pildiga postrit. Voodi jalutsis seina vastas üksik Nordal bistro söögitool, millel mitu dekoratiivpatja. Tooli kõrval, vana päevani näinud puidust vitriinkapp, kus erinevaid esemeid hoiustatakse.

Istumistsooni jääb suur, heledas toonis, pikema karvaga põrandavaip, mis ühendab elutoa osas olevaid mööbliesemeid. Üksik heledas toonid dekoratiivpadjaga Åhléns tugitool BUBBA, Jotex kohvilaud- puidust raami ja rotangist lauaplaadiga ja vana, efektne päevavoodi, kuhu kõrvale paigutatud ka kaunis taim koos lemmik raamatutega.  Päevavoodi tagaseinal on näha sarnases käekirjas postreid, mis kaunistavad ka magamisosa. Lisaks on siin mõned postrid pandud seinale najatuma, et anda efekti elutoa osale. Elutoa osas, päevavoodi küljel, seinal, puidutooni, kitsam String riiulsüsteem täiustab kenasti elutoa nurgaosa.
 
Valgustite osas on antud ruumis kasutatud kolme valgustit. Magamistsoonis laualamp, elutoa istumisosas päevavoodi kõrval põrandalamp ja diivanilaua kohal rippvalgusti.

Vaade kööki.

Köögist leiab eest lihtsas võtmes, skandinaavia stiilis heleda köögi, mida täiustab naturaalne puitpõrand koos kahe rotangist söögitooli (Vibble) ja puidust köögisisustus detailidega. Samuti lisavad värvi ka mitmed maitsetaimed, mis kööki eriti teretulnud.

Köögis eraldi ukse taga ka väike sahver köögitarvikute hoiustamiseks.

Avar esikuosa.

Vannituba/wc minimalistlik, heledas toonis, väheste detailidega.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.