Kaunite romantiliste detailidega, Prantsuse maakodu stiilis korter

2- toaline, 73- ruudune korter, mis paikneb Rootsis, Stenvinkelsgatanis 1902 a. vanuses, väärikas majas.

Nagu väärikale majale kohane on ka siinsetes eluruumides talletatud endas endiste aegade jälgi, mis lisavad interjöörile luksust ja hubast miljööd.
Esikus, magamistoas ja elutoas on seintele paigaldatud kaunis efektne lillemustris tapeet, mis sobitatud kokku nii vintage, antiikse kui modernnse mööbliga.


Elutoas püüab pilgu korteri ehk kõige luksulikum ja väärtuslikum vara, kamin, mis siiani kasutuses. Soojade ilmade saabudes hoitakse vahest kaminas vaid küünlaud, et luua õhtuti õdus meeleolu.
Elutoa keskmes robustne, vintage laud, mille mõlemal küljel antiikse välimusega diivanid. Mööblidetaile ühendab kaunis Pärsia vaip, mille põhitoon roheline, rohelist tooni viidud üle ka diivanite dekoratiivpatjadele, et luua ühtne tervik.


Magamistuba, valgusküllane ja avar, kauni lillemustrilise tapeediga, mille põhitooniks valge. Mööbli osas eelistatud nii vintaget kui modernset, mis oskuskilt omavahel ühendatud. Efekti lisab antud ruumi, värvikas, domineerivas punases toonis, Pärsia vaip. Lakke valitud uhke lühter, mis loob magamistuppa võluva, elegantse ilme. Voodi kõrval seinale toetumas, suur, uhke peegel, mis magamistoa vintage mööbli ja tapeediga omavahel hästi ühildub.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.