Tere tulemast põhjamisesse interjööri, kuid mitte ainult

Maitsekas sisekujundus koos kaasaegse disainiga.


Kogu interjööri seinu katab valge värvitoon, mis lisab ruumidele juurde valgust ja avarust. Värve toodud sisse vähesel määral läbi mööblidetailide ja tekstiili. Põrandaid katab hele laminaatparkett, mis ülejäänud sisustusdetailidega sujuvalt kokku sobitub.


Elutuba on koos avatud köögiga ja söögilauaga. Köögi osas klassikaline, skandinaavia stiilis valge köögimööbel, mille töötasapinnaks valitud kõrgsurvelaminaadist halli tooni töötasapind. Töötasapinna seinale valitud valged keraamilised plaadid. Elutoa osas nii diivan, kui liblika tool ja eraldi akna lähedal seina vastas pink, millel nipsasjakesed ja mitmed raamitud pildid seinale toetamas. Mööblit liidab ühte põrandale valitud kaunis Maroko stiilis vaip.


Magamistuba helge, hubaste detailidega. Laes võluv boheemlaslik IKEA SINNERLIG lamp. Magamistoas ka sisseehitatud garderoob, kus mugav nii riideid kui voodipesu hoiustada. Voodi peatsis kaks minimalistliku, raamitut pilti, lisades veidi värvi antud ruumi. Vooditekstiil kombineeritud nii valge, kahvaturoosa kui halliga- täiuslik kooslus, kas pole?

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.