Oskuslikult kujundatud, põhjamaise disainiga korter

Vahel lummab mõni interjöör rohkem kui teine.

Me armastame vanu maju, mille korterid on kõrgete lagede ja kaunite peegelvõlvidega, kus ajalugu annab märku tolleaegsest elegantsest ja luksuslikust ilmest, mis kaunite ornamentide näol lagesid kaunistavad. Sellise hoone renoveerimisel on oluline neid detaile tähele panna ja säilitada.

Need kaunid ornamendid saab hästi kokku sobitada tänapäeva põhjamaise modernnse disaini ja antiigiga. Neid kahte erinevast ajastust stiile omavahel kokku sobitades saame luua suurepärase hubase kodu, mis on täis kodusoojust ja tänapäevast mugavust.

Antud 145-ruuduses korteris on säilinud originaalsed kapid, põrandaliistud, uksed, aknad ja kalasaba mustris tammeparkett, kuhu juurde lisatud põhjamaist Taani ja Rootsi disaini.

Et ruume valgustaks piisaval määral looduslik valgus ja ruumid tunduksid veelgi avaramad on enamik korteri seinu värvitud valgeks. Välja arvatud väike pisike tuba köögi kõrval, mille seinad värvitud efektset tumehalli värvi, kuid põrand jäetud valge. Hästi sobitub antud tumehalli seinavärvi juurde pruunis toonis puitmööbel, lisades ruumi luksust.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.