Avar skandinaavia stiilis korter läbi kahe korruse

Avar skandinaavia stiilis korter läbi kahe korruse, kus sotsiaalsed ruumid esimesel korrusel-avatud köök koos elutoaga.


Antud interjööris domineerivaks tooniks valge ja kohati must. Värvilaike leidub elutoaosas sisseehitatud raamaturiiulil olevate raamatute kaudu, mööbli, tekstiili ja taimede kaudu.


Esimesel korrusel sulandub elutuba kokku koos köögiga. Köögi osa on ruumis optimaalselt kohandatud L- kujulise köögimööbliga, kuhu juurde vabale osale paigutatud söögilaud koos toolidega. Köögimööbel, lihtne, klassikaline valgete kappidega. Köögimööbli töötasapind hall, töötasapinna tagune sein kahes erinevas toonis nii valgete kui hallide seinaplaatidega. Köögiosast vasakule jääb trepp, mille alla paigaldatud nutikalt nii külmik kui sügavkülmik ja samuti praktiline sahver.


Elutoa osas diivani kõrval seinas nutikas ja efektne lahendus. Lillepostamendi asemel on seinale paigaldatud musta tooni Nordal tool, millel pakub silmailu valges lillepotis kõrge piimakaktus. Lisaks on elutoa osas akende vastasseina ehitatud seina sisse raamaturiiul nii raamatutele kui efektsetele sisustuselementidele. Nii köögi kui elutoa põrandaid katab valgeks lakitud männipõrand, mis aitab ruumi suurust veelgi rohkem avardada.

Ülemisel korrusel viib efektne mustade astmetega trepp. Treppi valgel seinal toetamiseks valge käsipuu ja veidi kõrgemal stiilse lahendusega mustvalged fotod koos nelja musta tooni kaabuga.

Ülemisel korrusel paiknevad suur ja väike magamistuba ja väike vannituba. Suuremas magamistoas ka suur riidekapp, riiete hoiustamiseks.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.