Valge interjööriga, maakodu hõnguga korter

Mitte kõik ei saa endale lubada võimalust elada maal ja omada hubast maakodu. Kas siis töö või mõne muu põhjuse tõttu. Miks mitte tuua seda killukest maakodu hõngu ka korterelamusse, kui seda armastad.

 

Just siin korteris on seda tehtud ja on loodud kulunud detailide, vana mööbli ja tekstiili abil hubane maakodu ilme, mis on iseloomulik just selle kodu elanikele.  Kogu korteri interjööri seinad jäetud valged ja heledad, et ka pimedamal ajal tunduks ruumis kauem valgem. Igas eluruumis tervitab hele puitpõrand, mis lisab kogu atmosfäärile juurde sooja, hubase ilme.


Pisike elutuba on minimalistliku käekirjaga. Kõiki sisutusdetaile on piisavalt mitte üle. Samuti on igal detailil oma koht hoolega läbimõeldud, et ruumis tekiks ühtne tervik.

Köök klassikalises skandinaavias stiilis köögimööbliga, mis ühendatud vanade mööblidetailidega (vana talulaud, vanad toolid). Köögimööbliga sein kaetud keraamilise valge plaadiga, et toidutegemisel tekkinud rasv ja muu mustus oleks kergem seinalt eemaldada.

Vannituba lihtne, minimalistlik. Seintele valitud valged keraamilised plaadid valitud suuremad, et ruum tunduks visuaalselt laiem.

 

NB! Aseta vannitoa seinaplaadid horisontaalselt, kui soovid, et ruum tunduks horisontaalselt laiem. See avab visuaalselt ruumi ning tekitab illusioon laiemast ruumist kui see tegelikkuses on.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.