Skandinaavia stiilis 84-ruudune korter

Oskuslikult sisustatud ja renoveeritud 84-ruudusest korterist leiab eest kolm tuba ja köögi.

See kodu on tõeliselt kutsuv - siinsed mahedad ja soojad maalähedased toonid, huvitavad tekstuurid, julged mustrid ja uue ning rustikaalse mekiga vana miksimine loovad rahuliku, ent karakteriga atmosfääri, kust oleks raske lahkuda. Selline korter sobib inimesele, kes hindab skandinaavia stiili valgust ja lihtsust, lisaks veidi omanäolisust ja vürtsi.

Korteri köök, näeb välja nagu skandinaavia stiilis maamaja köök. Köögikappide toon oliivroheline, seinad osaliselt plaaditud ja puidust, põrand valge viimistlusega. Köögikappide kohale planeeritud avatud riiulid lauanõude hoiustamiseks. Köögi seinal armas maal, mis lisab kööki maakodu hõngu.

Elutuba kaunistab kalasaba mustriga põrand, mis praegusel ajal aina rohkem hinnas ja on sisekujunduses uute korterelamute üks siseviimistlus võimalusi põranda valikul, muutes korteri interjööri luksuslikumaks.


Suurte topeltuste taga läbi elutoa minnes leiab korteri magamistoa, mille seinu katab mahetates toonides mustriline tapeet (William Morrise tapeet Chrysanthemum), mis lisab magamistuppa hubast, maalähedast hõngu.

Esik luksuslik, kõrgete lagedega, möbleeritud valge mööbliga. Seinad kauni Willow tapeediga, mis on pärit Flüggers Botanic Gardeni kollektsioonist. Esiku põhitooniks valge, mida rikastab tapeedi muster ja nagisse riputatud riiete värvid.

Eraldi ruum korteris on kodukontoril, kus lisaks tööle saab oma keha treenida ja hoida end heas vormis. Piisavalt avaras ja valgusküllases ruumis katab põrandat kaunis värviline, mustriga käsitöövaip, mis lisab veidi vürtsi heledasse interjööri.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.