Pisike korter, kahe toa ja köögiga, Rootsis

Maja aastast 1898, kus peitub üks armas ja väike 56-ruudune korter, kahe toa ja köögiga.

Väiksema kodu kujundamine pole alati nii kerge kui tundub. Sinna ei mahu küll palju aga kui soov säilitada õhulisus, siis detailide valik peaks olema läbimõeldud ja ühendava joonega. Antud korter karge põhjamaise käekirjaga. Oskuslikult on säilitatud vana tellis, mis hästi sobitub nii uue kui vanaga.


Korteri põrandaid katab ilus valge glasuuritud männipõrand. Elutoa seinad värvitud mattrohelise tooniga, mis on kontrastiks ilusale valgele glasuuritud männipõrandale, valgetele liistudele ja samuti valgetele mööblidetailidele. Ruumis on kõrged ja avarad aknad, mis tänu oma suurusele, annavad elutuppa juurde palju looduslikku valgust.

Köögiosa on stiilne ja avatud, kus on samas ruumi ka suuremale söögilauale. Avatud köök on otse elutoa kõrval. Köögiosas modernne valge mööbel, mille kõrval efektne punastest tellistest sein. Köögi kõrval on kohe ka väike esikuosa, kus ukse ees nii riputuskohad kui sisseehitatud kapp riiete ja jalatsite hoiustamiseks. Köögiosast ja elutoast edasi minnes asub suur valgusküllane magamistuba, mille juurde kuulub ka väike rõdu, mis annab korterile lisaruumi.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.