Sisekujundus pakub igapäevaselt positiivseid üllatusi, nagu ka see armas ja väike korter

Kõigest 33 ruutu ja üks tuba on võimaldanud praktiliselt ja loovalt kujundada oma maitsele imeline kodu, kus saab tunda end tõeliselt koduselt.

Oskuslikult on loodud ühtne tervik. Samuti on hea näha korteri avaramaks muutmisel valget seinavärvi, mis väikse korteri puhul muudab ruumi ilmet näiliselt suuremaks. Korterisse sisenedes langeb pilk kindlasti suurele köögiosale, kus on silmapaistvad suured köögikapid, mis ulatuvad laeni ja võimaldavad seetõttu maksimaalset pinda ära kasutades, rohkemate esemete hoiustamist.

Korteri ainus aken asub köögipoolses osas. Aken on suur ja täielikult klaasitud nagu ka rõduuks, mis võimaldab seetõttu korterisse lasta piisavalt loodusliku valgust. Köögipoolses osas on ka ümar söögilaud koos toolidega, kus saab mugavalt einestada.


Avatud köök on ühenduses elutoaga ja elutoa osas on võimaldatud ruumi nii diivanile, diivanilauale kui tugitoolile ja neid ühendavale vaibale.


Elutuba ja magamistoa osa eraldab osaliselt mustast terasest klaasitud sein, et looduslikku valgust langeks läbi klaasi ka magamisosale- see on suurepärane idee just väikses korteris, ruumide eraldamiseks.

Magamistoa osas samuti maast laeni praktiline, suurte kapiustega kapp, mahedas hallis toonis nagu köögikapid- suurepärane viis esemete hoiustamiseks. Magamistoa osa vastas minimalistliku lahendusega vannituba.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.