Diivanilaud elutoas, vaata ideid

Diivanilaud elutoas, vaata ideid

Millisest materjalist ja millist soovite lauda osta?

Kindlasti on oluline ka materjal. Enamasti eelistatakse ikka puitmaterjalist või liimpuidust diivanilaudasid, kuid aina rohkem leiab sisekujundusest õhulisi metallist või rauast disainitud diivanilaudasid, mis oma õhulisuse poolest on võitmas südameid.

Diivanilaua suurus?

Planeeritav laud peaks ära mahutama kõik esemed, mida soovite diivanilauale asetada. Selle järgi tuleks valida ka diivanilaua suurus.

Kuhu planeerida diivanilaud?

Enamasti on diivanilaua koht otse diivani ees, kuhu langeb ka kohtvalgusti valgus. Samuti leidub diivanilaua paigutust ka diivani kõrval.
Diivanilaud võib olla mitmekülgne, funktsionaalne ja moekas aktsent, mis muudab iga elutoa üldist välimust.

Milline diivanilaud on Sinu elutoale ideaalne? Diivanilaua valimisel on kindlasti oluline millises stiilis on kodu kujundatud? Saa inspiratsiooni oma ülejäänud kodu mööblidetailidelt ja vali sarnases stiilis diivanilaud. Võid valida praktilise diivanilaua lehtede ja ajakirjade hoiustamiseks või lihtsa õhulise kitsenevate jalgadega diivanilaua, kuhu mahub hetkeks kõrvale pandud, lugemisel pooleli jäänud raamat või ajakiri. Või funktsionaale lahtikäiv diivanilaud, mida külaliste saabudes saad pikendada.


Image
RUBRIIK ELUTUBA

HEAD TEEMAD

Läbimõeldud detailid ja hästi planeeritud sisekujundus- sellesse on raske mitte armuda.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Tekst: Scandinavian Home
Fotod: Pinterest.com
Liitu uudiskirjaga

OTSING