Üks armas ja väike korter kahe toa ja köögiga.

Üks armas ja väike korter kahe toa ja köögiga.

Maja aastast 1898, kus peitub üks armas ja väike 56-ruudune korter kahe toa ja köögiga.

Väiksema kodu kujundamine pole alati nii kerge kui tundub. Sinna ei mahu küll palju aga kui soov säilitada õhulisus, siis detailide valik peaks olema läbimõeldud ja ühendava joonega. Antud korter karge põhjamaise käekirjaga. Oskuslikult on säilitatud vana tellis, mis hästi sobitub nii uue kui vanaga.

Korteri põrandaid katab ilus valge glasuuritud männipõrand.


Elutoa seinad värvitud mattrohelise tooniga, mis on kontrastiks ilusale valgele glasuuritud männipõrandale ja valgetele liistudele ja samuti valgetele mööblidetailidele. Ruumis on kõrged ja avarad aknad, mis tänu oma suurusele, annavad elutuppa juurde palju valgust.

Köögiosa on stiilne ja avatud, kus on sams ruumi ka suuremale söögilauale. Avatud köök on otse elutoa kõrval. Köögiosas modernne valge mööbel, mille kõrval efektne punastest tellistest sein. Köögi kõrval on kohe ka väike esikuosa, kus ukse ees nii riputuskohad kui sisseehitatud kapp riiete ja jalatsite ladustamiseks. Köögiosast ja elutoast edasi minnes asub suur valgusküllane magamistuba, mille juurde kuulub ka väike rõdu, mis annab korterile lisaruumi.
Image
RUBRIIK INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS
00-r003.jpg
00-r004.jpg

HEAD TEEMAD

Maitsekalt renoveeritud ja sisustatud, stiilne 2-toaline katusekorter, kust leiab eest huvitava projektiga magamistoa ja elutoa koos avatud köögiga. Kööki lastud

...

Peamine mööblivärv peamiselt heledat tooni, mis aitab omakorda lisada valgust ja heledust kogu elamisele. Läbivaks tooniks must,

sgituba1.jpg
sgituba2.jpg
sgituba.jpg
kk31.jpg
kk8.jpg
esik.jpg