Kolm erinevat magamistuba, mida seob skandinaavia stiil

Loodame, et need magamistoad on Sulle abiks oma Skandinaavia stiilis magamistoa loomisel.
ESIMENE MAGAMISTUBA

Hubane miljöö, puidust põranda ja valge interjööriga. Tuba, saab eraldada lükanduksega.

Image

Vahest piisab ruumi hubasuse lisamiseks ühest pehmest pleedist, mis külmemal ajal eriti teretulnud. Ruumi ühele seinale paigaldatud põhjamistes interjöörides populaarsust kogunud String riiul, millel värvi aksendiks raamatud ja kuldne nipsasjade hoiustamiseks ananassist toos. Kuldseid metallitoone saab tasakaalustada hallide või valgete toonidega, nagu ka siin interjööris seda tehtud on. Hall lisab ruumi kujundusele juurde elegantsi ja kargust.

Image

Magamistoa seinu kaunistamas must valged raamitud pildid linna kaartidega, millega on pandud rõhk elukohale, kus elatakse. Voodil halli tekstiili ja tumeroheliste dekoratiivpatjade kasutus lisab loodusliku nüansi, luues raamitud piltide ja seinariiulitega ühtse terviku.

Image
TEINE MAGAMISTUBA

Tuppa sisenedes vaatab vastu hubane magamistoa ilme, mida täiustavad nii vana antiikne talupoja stiilis kapp kui ka mitmed erinevad modernsed skandinaavia stiilist inspireeritud disainesemed ja aksessuaarid, mis loodud enamjaolt Taanis ja Rootsis. Need kõik on esmapilgul lihtsad detailid ja neid vaadates võib arvata, et neid on ka kerge sobitada, kuid ka need detailid vajavad omavahel hoolikalt sobitamist, et tekiks ühtne tervik.

Image

Voodi mõlemal küljel öökapi asemel puidust pingid, mille kohal IKEA seinakülge kinnitatavad RANARP stiilsed lambid, valge kupli ja kuldsete detailide osaga. Kupli osa liigutatav. Valgete seinalampide õhulisus seinal ühildub valge String seinariiuliga, neid ühendab seinal olev maal ja voodi koos vooditekstiiliga. Iga detail täiustab omakorda teist ja kolmandat ja nii sünnibki neid lihtsaid detaile omavahel sobitades põhjamaine skandinaavia stiil.

Image

Voodi vastasseinas maast laeni, stiilne, ülejäänud mööbli ja detailidega ühilduv, sisseehitatud kapp. Kapi ees värvi lisamas igapäevaste riiete ja kottide jaoks riidestange. Toa akent ilmestamas kaunis taim- kummipuu, mille kõrval veel üks rohekas taim potis, millel ümber lillepoti ümbris- paberkott.

Image
KOLMAS MAGAMISTUBA

Esmapilgul hakkab silma, suur mahukas, praktilise disainiga voodi, mille mõlemal küljel panipaigad, kuhu saab mugavalt paigutada voodipesu ja patju. Magamistoast viib rõdule, maast laeni suur avar klaasitud uks, kust pääseb tuppa piisaval määral loodusliku valgust, mis päevasel ajal valgustab magamistuba.

Image

Voodi peatsi kohal erinevate värvikate putukatega poster, mis inspireeritud põhjamaisest loodusest. Postri kirkaid värve pehmendab õrnhall voodipesu. Rohelist tooni, mida leidub postril olevatel putukatel, leidub ka aknalauale paigutatud rohelisel taimel. Laest rippumas alla vasest sokliga laelamp Taani brändilt House doctor. Öökapilt leiab lihtsa disainiga laualambi, mis õhtustel lugemistel voodis, kindlasti abiks. Märkamata ei jää ka armsa, lihtsa disainiga suur, valge äratuskell.

Image

Toa paremal küljel suur mahukas valge kapp nahast kapinuppudega, mis ühilduvad kunstnahast hoiukarpidega kappi ülaosas.

Image
Tekst: Scandinavian Home
Fotod: Pinterest.com
Liitu uudiskirjaga

OTSING