Tapeeditud magamistoad

Tapeeditud magamistoad

Image
Et tapeet rohkem esile tuleks, võid jätta ruumis mõne seina tapeetimata ja värvida selle näiteks valgeks. Valge kõrval tuleb kirjumustriga tapeet paremini esile, mis oleks kontrastiks ülejäänud ruumile.
Mitte kõik ei armasta ühe värviga seina. Kindlasti eelistavad paljud meist tapeeditud seina. Tapeeditud seinaga saab muuta väga kergelt ja kiirelt kogu ülejäänud ruumi ilmet. Tapeeti valikul tuleks alustada tapeedi mustri värvidest. Vali tapeet, mis sobituks Sinu ülejäänud kodu stiiliga. Kuna kunstlik valgus ja päikesekiirgus mõjutavad värvitoone erinevalt, tuleks kaupluses tapeete valides arvestada tapeedi värvide erinevusega kodustes tingimustes, kus valgus võib tapeedile langeda teisti.
Image
Image
MAGAMISTUBA
Image
Image

HEAD TEEMAD

Paljudes kodudes kahjuks pole garderoobi jaoks eraldi ruumi.

Otsid lihtsat ja mitte kallist ideed, kuidas ise valmistada voodi.

Väga huvitava muna mustriga tapeet on ühendatud oskuslikult valgete seinapaneelide ja tekstiiliga, mille värvitoon tapeedimustriga ühtib.

Image

Julge sinise ja valge tooniga muster katmas kogu magamistoa seinu. Kirjut mustrit pehmendab hallikas vooditekstiil.

Image

Tumeda taustaga lillemuster ühildub põrandale paigutatud veisenahast vaibaga.

Image

Taas üks huviava disainiga tumeda pinnaga kauni mustriga tapeet vaid ühes seinas toa keskpunktiks.

Image

Heledal taustal lillemustriga tapeet toa keskmeks.

Image

Hubane maakodu stiilis magamistuba, mille seinad kaetud osaliselt seinapaneelide ja tapeediga. Tapeedimustri taustatoon ühildub ülejäänud interjööri värvigammaga. Mustrist võetud rohekas toon on kujunduses kasutatud nii tooli tekstiilidel kui pingil.

Image

Õhus on veidi romantikat. Romantiline roosimuster beežika taustaga tapeedimustril, mis sobitub antud maakodu stiili. Roosimustrit leiab ka kamina kõrvale paigutatud valge tooli istme tekstiililt.

Image
Tekst: Scandinavian Home
Fotod: Pinterest.com
Liitu uudiskirjaga

OTSING