Sisusta terrass/rõdu stiilselt ja mugavalt

Ilusad ilmad panevad meid üha rohkem mõtlema terrassi või rõdu kujundamisele.

Alustades mööbli valimisest ja lõpetades lillede paigutamisega, andes viimase lihvi terrassi või rõdu täiustamiseks. Väikest rõdu on kindlasti raskem kujundada kui terrassi. Terrassi- ja aiamööbel on saadaval väga suurtes valikutes, kuid mööbli valimine võib siiski osutuda raskeks, kui on tekkinud silme ette ettekujutus valmivast terrassist või rõdust ja olete antud toote otsingul, mida kuidagi ei leia, ega leia.

Välimööbli trend on kindlasti bambusest ja rotangpalmist mööbel, mida saab suurepäraselt täiustada värvilise tekstiiliga.

Leidsime internetist mõned tooted, mida omavahel kombineerides annaks suurepärase koosluse nii terrassile kui aeda. Vaata, millised tooted valisime välja üheks terrassi kujunduseks. Kindlasti võiks veel juurde lisada erinevad valgusteid nii valguskettide kui ka laternate näol ja loomulikult saab lisada värvi ka lauanõudega, mida terrassil või rõdul kasutada.

Põhjamaise disainiga tool Risto. Rotangpalmist ja terasest õhuline tool terrassile või tuppa.

Põhjamaise disainiga tool FRIAAN. Rotangpalmist ja terasest õhuline tool terrassile või tuppa- söögilaua äärde. Vali juurde sobivas toonis laud, mis ühildub ülejäänud sisustatava pinnaga.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: sveplant.se

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist ILUSAD JA KAUNID AIAD

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.