Lihtne interjöör skandinaaviast

Maitsekalt renoveeritud 98 ruutmeetriga korter, mis pakub mugavat õhkkonda

Maitsekalt renoveeritud 1920-ndate korter, mille juurde kuuluvad ajastule väärikad suured avarad aknad ja kõrged laed, mis tänapäeva müüdavate korterite juures lausa defitsiit. Põrandaid katmas originaalne tammeparkett.

Köök - Köök varustatud maast laeni kappidega ja pika töötasapinnaga, mida katab marmorist töötasapind. Avar aknaosa pole kaetud ühegi kardina ega rulooga, et lasta kööki niipalju kui võimalik loodusliku valgust. Köögi keskmeks vana puidust antiikne robustne laud, mille kallal aeg oma töö teinud kriimude ja suurte vahedega. Laud mõjub antud interjööris väga efektselt mitmete erinevates stiilides toolidega.

Elutuba - Köögist elutuppa sisenedes on näha lükanduksi, mis on antud korteri originaalsed lükanduksed. Elutoa seinu katmas õrn rohekas toon, mis loob täiusliku koosluse teiste mahedate toonide kõrval, elutoa mööbli osas. Hubast õhkkonda aitavad luua erinevad tekstiilist materjalid omavahel sobituvate värvitoonidega. Elutuba eraldamas klaasidega sein, mille taga praktiline tööruum.


Kodukontor - Tööruumi eraldab klaasidega sein, mida kasutatakse tööruumina. Tänu klaasist seinale, pääseb ka tööruumi piisavalt loodusliku valgust. Tööruumi osas ka kaunis kamin, mis pole kahjuks kasutuses.

Lastetuba - Lastetuppa valitud sinakas roheline seinavärv, millele valguse langedes on seintel näha erinevaid, nii heledaid kui tumedaid alatoone, läbi varjude ja valguse. Mööblist valitud nii vana kui uut, mille kokkusobitamisel on loodud hubane kooslus.

Magamistuba - Magamistoa voodiosa kaunistamas hubane ja stiilne, linane voodipesu. Rõhk on ruumis ka pisidetailidel, kummutil, mille seinal kontrastiks musta raamiga peegel.

Vannituba/WC - Renoveerimisel materjali valik tänapäevalik. Väike kompaktne vannituba, kuhu mahutatud duširuum koos kokkuklapitavate klaasist seintega, wc osa ja samuti on mahutatud antud ruumi ka pesu pesemine.

Esik - Valgusküllane, valge ja avar kauni põrandavaibaga.
Image
RUBRIIK INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS
kk2.jpg
kk4.jpg

HEAD TEEMAD

Milline diivanilaud on Sinu elutoale ideaalne? Diivanilaua valimisel on kindlasti oluline millises stiilis on kodu kujundatud? Saa inspiratsiooni oma ülejäänud kodu

...

Kindlasti on nii mõnelgi tekkinud suur ostuhullus mõne uue trendika sisustusaksessuaari ostmisel. Sel juhul peaks meenutama, mis juba kodus olemas on ja kas seda

...
kk5.jpg
kk3.jpg
kk.jpg
105.jpg
elutuba2.jpg
kodukontor.jpg
kodukontor3.jpg
106.jpg
107.jpg
109.jpg
magamistuba1.jpg
111.jpg
esik2.jpg
kk6.jpg
kk1.jpg
kk7.jpg
104.jpg
elutuba3.jpg
kodukontor1.jpg
kodukontor2.jpg
108.jpg
lastetuba.jpg
110.jpg
magamistuba.jpg
vannituba.jpg
esik3.jpg
Tekst: ScandinavianHome
Fotod: Pinterest

VEEL AJAKIRJAS

Kõigest 33 ruutu ja üks tuba võimaldab oskuslikult kujundada oma maitsele imeline kodu, kus tunda end koduselt. Oskuslikult on loodud ühtne tervik. Samuti on hea näha korteri avaramaks muutmisel...

Kunstniku hingega kahetoaline 63-ruudune korter, kus igas toas näha armastust kunsti vastu.

Killuke maakodu hõngu korterelamus

75-ruudune korter 1934. aasta vanuses majas, kus sisekujunduses leidub nii originaalseid kui tolleaegseid sisekujundusdetaile ja mööblit.

Väike ja hubane interjöör, mille seinte põhitooniks valitud valge, et ruum tunduks avaram

Põhjamaise käekirjaga skandinaavia stiilis korter, kust ei puudu hea maitse ja suurepärane stiilitunnetus.

Avarad ruumid 51-ruuduses korteris.

61,7 ruutu põhjamaist käekirja, koos nutika lahendusega

OTSING