Ilus korter 1912. aastal valminud majas

Avar ja valgusküllane korter 1912. aastal valminud majas

Maja ümberehitust, tehti väga hoolikalt. Idee oli säilitada tehasehoone tunne, mis see tegelikult ka enne oli.

Esik
Avar esik osa, mis sobib suurepäraselt valgusküllaste seintega. Põrand kaetud halli tooni keraamilise põrandaplaadiga.

Magamistuba
Magamistuba on tumedates toonides, vaikne magamiskoht.
Seinad värvitud musta tooni, põrandat katmas parkett.
Saavutatud on hubane miljöö, kus end rahulikult hommikuks saab välja puhata. Magamistoas võetud kasutusele kaks valgustit. Pehmema valgusega laevalgusti ja voodikohal stiilne kohtvalgusti.

Elutuba
Suur ja avar kroomitud detailidega, modernnse mööbliga elutuba, mille kõrgetest akendest voolab sisse suurel hulgal loodusliku valgust. Põrandat katmas suur lühikarvaline vaip. Toa keskmeks klaasist suurte massiivsete ratastega diivanilaud annab märku korteri omanike omanäolisest stiilitunnetusest, mida jätkatud ka köögi osas.
Image
RUBRIIK INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS
Köök
Köögiosas L-kujuline klassikaline modernne valge köögimööbel, millel kroomi ja puidust pinnaga käepidemed. Töötasapinna osa ja töötasapinna seinaosa mustas toonis, mida pehmendavad erinevad köögi aksessuaarid ja detailid ja samuti seinaplaadi valge vuugi värvus.

HEAD TEEMAD

Maitsekalt renoveeritud ja sisustatud, stiilne 2-toaline katusekorter, kust leiab eest huvitava projektiga magamistoa ja elutoa koos avatud köögiga. Kööki lastud

...

Peamine mööblivärv peamiselt heledat tooni, mis aitab omakorda lisada valgust ja heledust kogu elamisele. Läbivaks tooniks must,