Tapeedi kasutus esikus

Tapeedi kasutus esikus

Tapeedi kasutus esikus

Kirevad mustrid ja toonid tulevad hästi esile neutraalsel hallil, mustal ja valgel taustal. Värviline tapeedimuster on hea vihje andja, ülejäänud värvilahendusele antud ruumis. Väga hea nipp on võtta mustrist mõni toon, mida ruumis aksessuaari või tekstiilide juures kasutada.

Vali esikusse tapeet, mis sind kõige enam kõnetab ja mis kindlasti sobituks ka ülejäänud ruumi interjööriga.
Image
RUBRIIK ESIK
Kaunis roheline mustriga tapeet domineerimas valgete lagede ja põrandaga esikus. Kaunis ja stiilne lahendus, kus juurde on sobitatud valged, kuldsed, mustad ja pruunid detailid, mis omavahel hästi sobituvad. Uksest sisenedes põrandal pruunikat tooni põrandamatt, mille pruuni toon viidud edasi esiku taburettide jalgade kaudu. Lage kaunistamas kuldne valgusti, kuldset tooni leiab ka uksenuppudelt. Veidi edasi liikudes rõõmustab enne tuppa sisenemist ilus lilleline tapeedimuster.

HEAD TEEMAD

Esimene ruum korterisse või elamusse sisenemisel on esik. Esikus võetakse ära üleriided ja jalatsid. Kui tahame, et meie kodu visiitkaart oleks ilus ja korras,

...

Oled esiku panipaiga ideedele mõtlemas, kuid ei ole veel ettekujutust, mida täpselt sooviks. Siin on mõned nipid ja ideed, millele tasuks pilk peale heita. Ehk

...
Õrn taust ja lillemuster loomas hubast õhkkonda juba esikusse saabudes. Esikut katmas mustriline vaip, mis tasakaalustab põranda tumedat tooni.
Image
Tekst: Scandinavian Home
Fotod: Pinterest.com
Liitu uudiskirjaga